Květen 2009

Zachraň Kyle XY

27. května 2009 v 16:45 | M O [C] H I T O _ ★

Prosím zachraňte Kyle XY .. Je to skvělej seriál, ale chtěj ho zrušit .. toto je petice .. stačí jen kliknout na obrázek a vstoupit na stránku =)))


Na ten seriál se 100% podívejte .. ten herec je stráášně roztomilej =)
Kyle XY

NEska hrůůza den :(

12. května 2009 v 21:36 | M O [C] H I T O _ ★
Ve school sme měli 9 hodin a navíc sme psali z ivt .. děsný .. pak přídu domů chvíli si takhle hraju the sims a pak sem si vzpoměla že sem měla zalít kytky .. tak si takhle zalejvám zalejvám a nedávám pozor a najednou .... teče voda .. všude kolem mě :D jééžuš já začala zmatkovat .. ted mi ta konev ještě spadla na zem takže ještě víc vody .. OooomG :D noooo děsný fakt .. dnešní den hrůůza ..
Teď du do postele a budu si číst Eragona abych se trochu odreagovala xDD

XOXO im Emily Divine lady


Další vítězství do sbírky :D

10. května 2009 v 12:31 | M O [C] H I T O _ ★
Nazdár bejbata :D Neska sem byla dopoledne zase na tenise .. juchů další 2 vítězství ^^ Tuhle sezónu sem ještě ani jednou neprohrála .. schválně jak dlouho mi to ještě vydrží :D No nic .. a co neska budete dělat vy ?? Mě se neska nechce dělat už vůbec nič :DD Sem, ňáká vyčerpaná z toho tenisu xD A zejtra do školy .. ááchjóo :(


XOXO Emily Divine lady
mY ikon:
Copiring with:

Hubneme s tenisem :D

9. května 2009 v 22:29 | M O [C] H I T O _ ★
Neska sem zase řádila na tenise :D výhra 6:3 6:3 .. no ale ona ta ženská co proti mě hrála to moc neuměla .. ale tak good ^_____^ Jinak sem chtěla říct že si strašně moc vážím všech svých věrných sbéé .. a jesli budu mít někdy náladu tak vám za to udělím diplom .. páč fakt: Klobouk dolů před vámi a hluboce se klaním ;D

My name is Emily Divine lady
XOXO I love you :D

mY ikon:
Copiring with:

XOXO & Bye bye

8. května 2009 v 22:28 | M O [C] H I T O _ ★
No konečně sem se uráčila a píšu sem .. vlastně sem stejně nenapíšu nic co byste už nevěděli xD Asi vám to došlo .. ;D Na blog ted ubec nemám náladu a ani čas .. znovu sem se dala do tenisu a sem na kurtech každej den .. a dyž tam nejsem tak se učím nebo pomáhám v domácnosti .. a taky chci bejt někdy i s přáteli .. Prostě je toho moc :( Blog ale 100% rušit nebudu ani SB at si mě nemažou ;) Určitě se zase vrátím :)

My name is Emily Divine Lady
XOXO & Bye Bye

http://th01.deviantart.com/fs18/300W/i/2007/201/1/1/morning_view__by_K_rosene.jpg