Červen 2011

Jak vypadá planking na módní přehlídce? :D

29. června 2011 v 17:30 | Mary~
Sestaveno z modelů a modelek :D

Planking na průmyslové kameře :D

29. června 2011 v 17:28 | Mary~
Jen ta představa, jak se podívám na tu malou televizku v obchodě a tam uvidím ležícího člověka... xDD

Planking obtěžuje kolemjdoucí :D

29. června 2011 v 17:20 | Mary~

Lehněte si všude - bez ohledu na kolemjdoucí :D

Jak planking dokáže zkazit svatbu :D

29. června 2011 v 17:15 | Mary~

I takhle se dá zkazit svatba :D

New Yorker 2011 Miami kolekce

17. června 2011 v 23:48 | Mary~
AMISU & SMOG

New yorker si to namířil se svou novou kolekcí do Miami. A rozjel to ve velkém retro stylu. Na scénu přichází dokonalá kolekce šátů, bot a doplňků ze starých dob. Pro odpůrce retro se ale objevilo i pár kousků, které naprosto potěší váš moderní šatník.

FISHBONE

Soutěž

Můžes se také zůčastnit soutěže s new yorkrem a vyhrát víkend plný nákupů v Barceloně. A na letišti tě vyzvedne stylový sporťák! :) To si myslím stojí za pokus. ;) Stačí vyplnit svou emailovou adresu do kolonky určené a už hrajete.

Tahle kolekce se mi zdá hodně povedená. Hlavně protože müluju retro styl, šaty se mi zdají být naprosto dokonalé - ty bez ramínek s letními motivy, nebo ty s vysokým pasem.

A jak se vám líbí tahle kolekce?
více info na: www.newyorker.de


Pravidla českého pravopisu

17. června 2011 v 14:29 | Mary~

Znak Japonska

Pravidla českého pravopisu

V celku užitečná stránka. Pokud máte napsat esej do školy, nebo sloh a nevíte si s nečím rady, stačí zadat slovo nebo část slova, se kterým si nevíte rady, do políčka určeného. Najde vám to jeho správné znění a skloňování.

+ Slovník cizích slov

Zde zase najdete všechny cizí slova a jejich významy.

+ Internetová jazyková příručka

Tahle stránka je asi nejužitečnější ze všech těchto odkazů. Nevíte si rady s velkými písmeny, i/y, nebo s-, z- ? Všechno najdete zde!

Neochotní lidé mě vždycky namíchnou ...

15. června 2011 v 15:29 | Mary~

Musím si postěžovat... :D Našla jsem si brigádu na internetu. Píšu články pro jeden internetový magazín. Je tam spousta redaktorů a každý den přibyde spousta nových článků, z kterých si pak vedení vybírá ty povedené. Ty nepovedené prostě smaže. Já jsem napsala článek - a myslím, že se mi tenhle docela poved - který byl do hodiny smazán. To mi přišlo divné. Všechny ostatní články čekají na schválení třeba 14 dní. Tak jsem se zeptala vedení, kde se stala chyba. Ale odpověď mi žádná teoreticky nepřišla. Ta paní, se kterou jsem mluvila, vůbec nebyla ochotná. Odpovídala mi nic neříkajícími větami a jakoby mě ani neposlouchala. To mě zase jednou namíchlo.

Tohle opravdu nemám ráda. Já jsem na lidi ochotná, usmívám se, když něco potřebují, snažím se vždy vyhovět a když je chyba na mé straně dokážu se i slušně omluvit. A oni na mě s takovou...

Zítra večer nás měsíc (ne)oslní

14. června 2011 v 15:44 | Mary~
Zítra, 15. června, nastane úplné zatmění měsíce. Měsíc bude procházet přímo středem zemského stínu. :) Přibližně v 9 hodin začne pomalu ubývat. Ve čtvrt na 11 by měl být plně zakryt. Tato fáze bude trvat asi 101minut a měsíc se znovu na obloze objeví v 11. Doporučuji, kdo se bojí tmy, ať nevychází od 9 do 11 hodin večerních. Naopak ti, kteří jsou zvědaví v 9 ať stojí nastoupení na balkóně a sledují oblohu. Já rozhodně ven vylezu. :) A co vy?
Zajímá vás zatmění?


Čtení pomáhá

12. června 2011 v 21:17 | Mary~

Čtení pomáha - logo

čtenípomáhá.cz

Rádi čtete a pomáháte? Nyní tyto dvě činnosti můžete skloubit dohromady! :)
Projekt Čtení pomáhá podporuje spousta známých osobností a instituce jako třeba například Česká televize, Lidové noviny, nebo Vojta Dyk. Kampaň spočívá v tom, že mladí lidé, studenti, čtou knihy, které vybrala odborná porota. Po přečtení podstoupí krátký test, který zahrnuje 4 otázky a trvá max. 5 minut. Po úspěšném složení, získáte kredit 50 korun, který můžete hned nebo později darovat na charitu. Nejlepší na tom je, že si můžete sami zvolit, komu dané peníze pošlete.Pokud se chceš projektu zůčastnit, stačí se zaregistrovat na této stránce - www.ctenipomaha.cz - kde stačí zadat údaje jako jméno, škola, město. Hned potom můžete začít pomáhat.


Myslím, že je to skvělý nápad, jak mladou společnost přivést ke čtení. Hned se mi čte lépe, když vím, že tím někomu pomohu.

Planking

12. června 2011 v 19:15 | Mary~

Planking neboli face down je relativně nová (i adrenalinová) činnost. Spočívá v tom, že se různí lidé vyfotí na různých místech v poloze v leže a potom fotku zveřejní někde na internetu. Fotky jsou zajímavé právě tím jak jsou nesmyslné. Normální člověk by si nelehl před budovu Pražského hradu čelem k zemi. Lehnout si ale můžete kamkoliv. Meze se fantazii nekladou. :) Pozor ale, planking může být i nebezpečný! Australský občan se zřítil s několikametrové výšky, když si lehal na zábradlí svého balkónu. Doporučuji si lehat na bezpečná, přitom neméně zajímavá, místa. Někdy je planking dokonce hodně fyzicky náročný. Je důležité mít tělo celé zpevněné tak, abyste vypadali jako rovné prkno. Leží se čelem dolů. Ruce musíte mít natažené podél těla.

Go plank yourself


Girl's day - Nothing lasts forever

12. června 2011 v 11:44 | Mary~
Naprosto odzbrojující klip :)
Girl's day - Nothing lasts forever

걸스데이 - 잘해줘봐야
Koktejlové šaty ALEXIS

9. června 2011 v 22:41 | Mary~
Šaty ALEXIS
koktejlové šaty
ALEXIS
cena: 1750

materiál: 95% polyester, 5% elastan
rozměry: délka 86 cm
pozn.: Šaty mají černou spodničku, která průsvítá krémovou krajkou. Šaty se hodí pro slavnostní nebo večerní příležitosti. Doporučuji bílé perly jako doplněk. Stříbrné psaníčko a klasické černé lodičky.