Březen 2014

You are bad, Bad girl*

5. března 2014 v 22:19 | Mary~
eating, weight:, girls, cute, hahahahh, food♥

Tak počasí už se začíná příjemně oteplovat :) Zima končí, přežila jsem jí bez újmy :D Na zimě nejvíc nesnáším tu zimu :D než výjdu z domu musím na sebe hodit tunu oblečení, s kterým se ani nemžu pořádně hýbat. Teď na sebe hodím jen mojí oblíbenou koženou bundu a jdu :) A když mi ujede tramvaj přímo před nosem, vůbec mi to nevadí.. když je venku teplo, klidně si tam dalších 10min postojím. Nejvíc se těším na léto.. na to sluníčko a teplíčko :D klidně ať je 30 stupňů to.. to mi vůbec neva. :)

Jinak na vejšce je to fakt pohoda :) školu mám jen pár hodin týdně.. teda toho učení je fakt nad hlavu, maturita každý půlrok :D ale to se vždycky nějak dá :) a to ještě na této škole píšeme průběžné testy, každý týden něco.. a to jedno téma, z kterého zrovna píšeme je přibližně tak na sto stránek v učebnici :D takže na jiných vejškách to může být určitě ještě větší pohoda:)

A teď jídelníček. Jsem už pěkně tlustý prase :D vysokoškolský styl života mi moc neprospívá :P Chodíme jednou týdně plavat, ale to asi nestačí :( a několikrát do týdne pivo (jako třeba dnes), chipsy a nějaký dobrý seriál před spaním... no to už je opravdu velká prasárna. Pokud se to nezlepší, začnu sem na blog psát svůj jídelníček... třeba mě to přiměje se svým stravováním něco udělat, když to bude veřejné :P

:-*

Dortík*

1. března 2014 v 8:06 | Mary~

mmm.. to nevypadá vůbec špatně :p
Akorát, vytvořit tohle bude určitě mnohem těžší, než jak to vypadá :D